Online tv

S Italem v kuchyni recepty

Televize Prima se snaží upoutat diváky další kuchařskou show, ve které si můžete připravit italské dobroty a to v pořadu S Italem v kuchyni recepty. Ital je v tomto případě šéfkuchyř Emanuele Ridi.

Každá televize má svý kuchyřský pořad. Televize Nova má Babicovy dobroty recepty, česká televize vysílá Kuchyřskou pohotovost a ani Prima nezůstala pozadu s nedělním pořadem S Italem v kuchyni. Tento pořad můžete vidět vždy v 18.00.

Pan kuchyř Emanuele Ridi nejdříve nakoupí v řeznictví nějaké dobroty. Od pana řezníka se dozvíte, jak má správně maso vypadat, abyste si nekoupili nějaký blaf. Ve čtyřicetiminutovém pořadu si uvaříme 4 italské speciality.

Pan kuchyř umí připravit typické italské jídla jako jsou špagety, pené i pizza. Vše uvaří dobře s nakoupených českých surovin a tak se stane jídlo dostupné pro všechny.

S Italem v kuchyni recepty je pořad pro všechny, kteří chtějí nějakou tu změnu z českých dobrot. I jídla, která se dělají v Česku, jako je rizoto nebo kuře dokáže připravit na italský způsob.

Podívejte se na S italem v kuchyni recepty – všechny díly sledujte online na stremu.

««« Předchozí text: Ano šéfe online recepty Následující text: Nova sport online vysílání »»»

| Prima TV | 0 komentářů | 16560x

-

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Jsem robot?

Nové komentáře

 Online: 25 lidí

Zpětné odkazy

Poslední články

www.stahovak.cz Ano šéfe online S Italem v kuchyni www.nova.cz/ordinace Nova sport online vysílání Jak se staví sen přihláška Česká televize archiv pořadů